WALENTYNKI

14 lutego to miły dzień dla każdego z nas. Dzień uśmiechów, ciepłych słów i gestów, po prostu Dzień Zakochanych. Święto obchodzone jest w wielu krajach … Dzień ten upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie ,,wysyłali”  kartki i serduszka (wyrażając w ten sposób swoje sympatie) poprzez  walentynkowe amorki, które  odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkimadresatom. W naszej szkole z okazji tego święta p. Karolina Kuczyńska oraz bibliotekarka p. Irena Klorek  zorganizowały konkurs w dwóch kategoriach wiekowych  -na ,, KARTKĘ WALENTYNKOWĄ” oraz   ,, WALENTYNKOWY WIERSZ”. Niebawem ogłosimy wyniki….
,,Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!”