ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Jak zawsze w naszej szkole zakończenie roku szkolnego jest bardzo uroczyste. Rozpoczyna się ono mszą świętą. W tym roku było ono dość szczególne. Po dziewiętnastu latach ponownie mury naszej szkoły opuścili  ośmioklasiści. Przedstawili oni swoją część artystyczną. Podczas której potoczyły się łzy wzruszenia. Wystąpiły przedszkolaki oraz klasa trzecia, która zakończyła pierwszy etap nauki. Po  występach rozpoczęła się część oficjalna. Rozdano świadectwa uczniom klasy ósmej oraz te, które były „ozdobione” czerwonym paskiem. Uhonorowano też wielu uczniów nagrodami za 100 piątek na stulecie naszej ojczyzny, systematycznie oszczędzających, mających najlepszą frekwencję, czy super czytelników. Jak również  laureatów różnych konkursów oraz tradycyjnie sportowców naszej szkoły. Po całej uroczystości nauczyciele ze swoimi uczniami rozeszli się do swoich  klas. Tam zostały wręczone pozostałe świadectwa. Były pożegnania, życzenia wspaniałych wakacji…