DZIEŃ MATKI

     Dnia 21 maja 2017 roku w Szkole Filialnej w Grudzielcu odbył się Dzień Matki zorganizowany przez KGW  dla wszystkich mam . Na  świątecznym spotkaniu obecne były: radna powiatowa Katarzyna Spiżak, radna gminna Sylwia Ciężka - Matuszczak, przewodnicząca KGW Marlena Sobczak, przewodnicząca Rady Rodziców Malwina Szlachta oraz mamy z Grudzielca. Dla wszystkich gości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego  z programem artystycznym przygotowanym specjalnie na tę okazję. Maluchy po występie wręczyły mamom upominki.
       Z okazji tego święta uczniowie klasy drugiej i trzeciej wykonali na zajęciach plastycznych i technicznych portrety swoich mam oraz piękny upominek w postaci czerwonego serduszka. Maluchy z przedszkola wykonały symboliczne laurki oraz pracę plastyczną pt. ,, Moja mama".
       Dnia 26 maja 2017 roku po zajęciach odbył się wyjazd integracyjny  z okazji Dnia Matki i Dziecka wszystkich przedszkolaków , rodziców i wychowawcy  do Raszkowa. Dzieci zwiedziły tutejsze mini - zoo, obejrzały eksponaty zegarów słonecznych, podziwiały pomnik  Jana Pawła II , brały udział w konkurencjach sportowych z rodzicami, bawiły się na tutejszym nowym placu zabaw mile spędzając czas.