LICEALISTKI W NASZEJ SZKOLE

Dnia 26 kwietnia w naszej szkole dwie uczennice ostrowskiego liceum przeprowadziły zajęcia w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości. Dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności z zakresu muzyki i plastyki. Podczas zajęć muzycznych dzieci ze wszystkich klas miały okazję wysłuchać klika  utworów  pochodzących z epoki średniowiecza i renesansu, wykonywanych przez młodą pasjonatkę muzyki dawnej na różnych rodzajach fletów prostych np. na flecie basowym, altowym oraz sopranowym. Nie zabrakło również elementów ruchowych. Uczestnicy koncertu mieli możliwość nauki  średniowiecznego tańca.
Natomiast na zajęciach plastycznych mali artyści pod okiem zdolnej licealistki wykonali piękne i pomysłowe figurki z plasteliny. Dziękujemy dziewczynom za zaangażowanie i życzymy wielu sukcesów w dalszym zdobywaniu wykształceniu.