WALENTYNKI

Dnia 10 lutego  2012r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę uczniów w pierwszym okresie  roku szkolnego 2011/2012. Omówiliśmy  wyniki klasyfikacji uczniów, przedstawiliśmy stan czytelnictwa poszczególnych klas oraz frekwencję uczniów. Przypomnieliśmy również  liczne uroczystości i imprezy szkolne, które odbyły się w bieżącym półroczu. Nie mogliśmy pominąć także sukcesów szkolnych uczniów w różnych konkursach i zawodach.                                                                       
Na zakończenie I części apelu przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego spędzania ferii….przecież chcieliśmy się spotkać, po tych dwóch wolnych tygodniach w tym samym składzie!                                 
Apel zakończył się  bardzo…romantycznie, bo walentynkowo.
Dzieńśw. Walentego zbiegł się w tym roku szkolnym z terminem ferii, dlatego nasz Dzień Zakochanych obchodziliśmy  10 lutego. Samorząd Uczniowski przypomniał nam skąd przybyła do nas ta tradycja oraz  dlaczego wysyłamy sobie w tym dniu kartki walentynkowe. Przecież to one cieszą się  największą popularnością. Listonosze( amorki)  mieli mnóstwo pracy! Spisali się jednak na medal, bo każdy otrzymał swoją przesyłkę. Oczywiście najbardziej popularnym kolorem w tym dniu był czerwony .                                                             
Na zakończenie apelu odbyła się walentynkowa loteria, która trzymała do końca w napięciu. Następne walentynki dopiero za rok…