TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W RADŁOWIE

Dnia 8 lutego reprezentanci naszej szkoły brali udział w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Radłowie. Naszą szkołę reprezentowali:  Szymon Walczak, Dawid Pluta, Miłosz Waśko z klasy VI oraz Łukasz Adamczak, Jan Radomski i Dominik Walendowski z klasy IV. Zawody stały na wysokim poziomie, a nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony, godnie reprezentując Szkołę Podstawową w Bieganinie. Ostatecznie w kategorii klas V-VI Zwyciężył Szymon Walczak, na drugim miejscu uplasował się Dawid Pluta. W kategorii klas I-IV nasi reprezentanci uplasowali się na dalszych lokatach ale ich gra i zaangażowanie w turnieju dobrze rokują na przyszłość. Ostatecznie w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego zajęliśmy III miejsce drużynowo. Raz jeszcze gratulujemy naszym reprezentantom udanego występu i życzymy udanych występów w kolejnych zawodach.