ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Upragnione wakacje!!!
W piątek 26 czerwca 2015 r. w naszej szkole po raz ostatni rozległ się dźwięk szkolnego dzwonka. Tradycyjnie już - to szóstoklasiści częścią artystyczną  podziękowali nauczycielom  i pracownikom szkoły za opiekę i wychowanie , pożegnali się z młodszymi kolegami 
i koleżankami.                                                        
Dyrektor p. Beata Marciniak tego dnia podsumowała również  pracę szkoły
w roku  2014/2015. Wręczyła wyróżnionym uczniom klas IV-VI świadectwa i nagrody książkowe oraz dyplomy dla najlepszych czytelników, sportowców ,itd. Nie zabrakło podziękowań skierowanych dla tych, którzy przez cały rok ( i często wiele lat) byli naszej szkole bardzo życzliwi i chętnie się angażowali   w działania na jej terenie . Po oficjalnym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do własnych klas , gdzie otrzymali świadectwa. Natomiast uczniowie kl. VI i ich rodzice pożegnali się  z nauczycielami słodkim poczęstunkiem.                                                                                                                  
Kolejny rok szkolny za nami !Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie- jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące..
Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji!
,,Jedziemy na wakacje
do lasu, nad wodę.
Prosimy ciebie, słonko
o piękną pogodę.
 
Jedziemy na wakacje
nad morze, na plażę.
Kolorowe muszelki
przynieś, falo, w darze.
 
Jedziemy na wakacje
w te góry wysokie.
Nie chowajcie się, szczyty,
za mgłą, za obłokiem.
                               
Jedziemy na wakacje
Na Mazury? Może!
Wyjrzyj z krzaków, prawdziwku,
czekaj na nas w borze!”
 
                 ,,Jedziemy na wakacje” Cz. Janczarski