GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

      Już dwunasty raz najlepsi uczniowie  klas trzecich z  gminy Raszków  spotkali się na konkursie ortograficznym w naszej szkole. Odbył się on trzeciego czerwca 2015 roku. Uczniowie z zapałem przystąpili do wykonania różnorodnych zadań: pisali dyktando, uzupełniali tekst z lukami, rozwiązywali krzyżówkę, odczytywali hasło z podanych symboli.
Po skrupulatnym podsumowaniu punktów okazało się, że pierwsze miejsce przypadło uczniom ze szkoły podstawowej w Raszkowie, których przygotowała pani mgr Anna Sztok .Byli to : Szymon Nowacki, Wiktoria Denkiewicz i Agata Gawron. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Jankowa Zaleśnego pod kierunkiem mgr Magdaleny Sobańskiej. Byli to : Wojciech Zmyślony, Karolina Koniarek
i Natalia Turbańska. Natomiast trzecie miejsce wywalczyli uczniowie ze szkoły podstawowej w Bieganinie pod kierunkiem mgr Darii Czajki. W skład grupy weszli: Maria Dera, Jan Radomski, Patryk Klimek.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom  wyżej wymienionego konkursu i życzymy dalszych sukcesów w poznawaniu tajników ortografii.