WYCIECZKA DO JURAPARKU W KRASIEJOWIE

Uczniowie naszej szkoły 16 czerwca uczestniczyli w wycieczce do Krasiejowa. Jurapark Krasiejów jest jednym z większych obiektów tego typu w Polsce. Dzieci z klas 1-6 biorące udział w wycieczce mogły podziwiać pawilon paleontologiczny oraz przepiękne makiety dinozaurów rozlokowane na terenie starej kopalni gliny. Nasi uczniowie poznawali także odległą historię naszej planety przy pomocy urządzeń multimedialnych: tunel czasu, kino 5D czy oceanarium. Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły nie tylko zajęci byli nauką o prehistorycznych dziejach naszej planety, ale także mogli wykazać się swoją tężyzną fizyczną w parku rozrywki czy też na ogromnym sprawnościowym placu zabaw. Wyjazd do Krasiejowa zaowocował tym iż pełni wrażeń i uśmiechów wracaliśmy do Bieganina.