UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/13

Nareszcie!!! Upragnione wakacje!!!
W piątek 28 czerwca 2013 r. w naszej szkole po raz ostatni rozległ się dźwięk szkolnego dzwonka. Tradycyjnie już -to szóstoklasiści częścią artystyczną  podziękowali nauczycielom  i pracownikom szkoły za opiekę i wychowanie , pożegnali się z młodszymi kolegami   i koleżankami.                                                       
,, Nie do wiary jak szybko płynie czas-
Wczoraj mali- dziś dorosły świat.
Wciąż pamiętam pierwszy szkolny dzień...
 
Moja szkoła jak majowy dzień.
Czasem słońce,
Czasem chwile złe.
Pierwsza miłość,
Pierwsze smutku łzy.
Nigdy tego nie zapomnę.
 
Ostatni raz z moją klasą.
Już pożegnać czas
Mych przyjaciół...”
 
Dyrektor p. Beata Marciniak tego dnia podsumowała również  pracę szkoły w roku  2012/2013. Wręczyła wyróżnionym uczniom klas IV-VI świadectwa i nagrody książkowe oraz dyplomy dla najlepszych czytelników, sportowców ,itd. Nie zabrakło podziękowań skierowanych dla tych, którzy przez cały rok ( i często wiele lat) byli naszej szkole bardzo życzliwi i chętnie się angażowali w działania na jej terenie . Po oficjalnym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do własnych klas , gdzie otrzymali świadectwa. Natomiast uczniowie kl. VI i ich rodzice pożegnali się z nauczycielami słodkim poczęstunkiem.
Tak wiec kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie- jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące..
Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji!
inf. K. Kuczyńska