2012/2013 - Archiwum - Szkoła w Bieganinie

2012/2013 - Archiwum - Szkoła w Bieganinie

FESTYN RODZINNY

W słoneczne niedzielne popołudnie dnia 16 czerwca 2013 roku na boisku szkolnym odbył się Festyn Rodzinny.
Myślą przewodnią programu artystycznego przygotowanego przez uczniów szkoły oraz przedszkolaków były treści związane z Dniem Matki i Ojca.
Rodzice zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez dzieci upominkami.
Podczas festynu, który znakomicie prowadził pan Andrzej Jarmuszczak odbyło się mnóstwo rodzinnych zabaw i konkursów.
Główną atrakcją festynu była loteria fantowa.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/13

 
Nareszcie!!! Upragnione wakacje!!!
W piątek 28 czerwca 2013 r. w naszej szkole po raz ostatni rozległ się dźwięk szkolnego dzwonka. Tradycyjnie już -to szóstoklasiści częścią artystyczną  podziękowali nauczycielom  i pracownikom szkoły za opiekę i wychowanie , pożegnali się z młodszymi kolegami   i koleżankami.                                                                                                                                        

ZAKOŃCZENIE KLASY III

"Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić". 

25 czerwca 2013 roku uczniowie klasy trzeciej wraz z rodzicami i nauczycielami pożegnali pierwszy etap edukacyjny. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni Bogusławy Owczarczak przygotowały część artystyczną pt. "Minęły trzy lata".

NAJLEPSI UCZNIOWIE I ICH ŚREDNIE

Przedstawiamy naszych najlepszych uczniów,  którzy uzyskali na koniec roku szkolnego 2012/2013 najwyższe średnie.

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

 
4 czerwca 2013 r. w naszej szkole odbył się X Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich.Konkurs zorganizowały i przeprowadziły panie Katarzyna Maciejewska, Bogusław Owczarczak i Daria Czajka – nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.

DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ EUROPEJSKI

3 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. W tym dniu także dzieci miały okazję wziąć udział w akademii i zabawach z okazji Dnia Europejskiego. W pierwszej części programu uczniowie naszej szkoły wyruszyli w „Podróż po Europie” wraz z programem  „Europa da się lubić”.

WIZYTA PANI MRÓZ

 Dnia 28 maja br. odwiedziła naszą szkołę  p. Urszula Mróz, autorka książki „Tajemne ruiny. Opowieść prawdziwa”. Pani Urszula napisała książkę specjalnie dla dzieci, aby poznały niezwykłe dzieje XVII-wiecznej kaplicy loretańskiej w maleńkiej wiosce Skrzebowa ( w której to autorka się urodziła). 

SOLILANDIA

Podróż po krainie Solilandii…i odkrywanie baśniowych tajemnic wielickich podziemi to świetna zabawa dla dzieci, które brały udział w I Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "Książka - przyjaciel prawdziwy"” pod patronatem fundacji ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom”.    

UROCZYSTOŚCI MAJOWE

I już maj!
Jak ten czas szybko leci...

I takim to oto krótkim wstępem rozpoczęliśmy 30 kwietnia br. nasze szkolne spotkanie poświęcone  222-ej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

WYCIECZKA NA BASEN DO WROCŁAWIA

Dnia 23 kwietnia 2013 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Bieganinie pojechali na wycieczkę do AQUAPARKU we Wrocławiu. Oto jakie atrakcje zaliczyli uczniowie:

Strony