SZKOŁA W BIEGANINIE

TENIS STOŁOWY

Dnia 14 lutego reprezentanci naszej szkoły brali udział w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Radłowie. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Płonka, Natalia Stelmaszyk, Wiktoria Wiertelak, Kacper Kowalczyk, Tomasz Świtała i Adam Stasik. Uczniowie ci startowali w kategorii klas VI-VIII. Natomiast w kategorii klas I-V naszą szkołę reprezentowali: Nikola Stelmaszyk, Weronika Walczak, Julia Zielińska, Mikołaj Świtała, Paweł Zdunek i Jerzy Kaliński.

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

Dnia 6 lutego 2019r. dziewczęta z klasy IV i V reprezentowały naszą szkołę w Turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Turniej miał rangę eliminacji powiatowych i rozegrany został w Lewkowie. Nasza drużyna grała w składzie: Nikola Kołodziej, Nikola Stelmaszyk, Anita Przybylska, Zuzanna Nowak, Julia Zielińska, Anna Waśko oraz Zofia Staszak. Turniej stał na wysokim poziomie, a poszczególne spotkania były bardzo emocjonujące. Dziewczęta zaprezentowały się z dobrej strony, a brak doświadczenia w tego typu turniejach nadrabiały walecznością i zaangażowaniem w grze.

Strony