SZKOŁA W BIEGANINIE

ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

18 października 2018 roku o godz. 12.00 uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Bieganinie zostali oficjalnie przyjęci do społeczności uczniowskiej. W tym roku szkolnym do ślubowania przystąpiło 8 dzieci. Uczniowie przedstawili program artystyczny przygotowany przez wychowawczynię klasy pierwszej panią Darię Czajkę. Następnie pani dyrektor Beata Marciniak pasowała pierwszaków na uczniów.

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Znajomość zarówno tabliczki mnożenia jak i dzielenia, uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić we wtorek 2 października.
Uczniowie klas III – VIII sprawdzali swoją wiedzę podczas egzaminu pisemnego, przeprowadzanego przez wyznaczone komisje. I tak:
 klasę III oraz V egzaminowali: Zuzia, Angelika oraz Nikola z klasy VI,
klasę IV i VII  – Milena, Klaudia oraz Ania z klasy VI,
klasę VI – Laura i Weronika z klasy VII,
klasę VIII – Patryk i Dominik również z klasy VII.

CROSS FIEDLERA

W dniu 27września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Crossie Fiedlera. Ta impreza biegowa odbyła się już po raz 30 i jak co roku zebrała sporą liczbę uczestników. Nasi uczniowie bardzo dzielnie walczyli na trasie biegu i godnie reprezentowali naszą szkołę. Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się Zuzanna Rostalska która uplasowała się na 8 miejscu oraz Anna Waśko

Strony