CROSS FIEDLERA

W dniu 27września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Crossie Fiedlera. Ta impreza biegowa odbyła się już po raz 30 i jak co roku zebrała sporą liczbę uczestników. Nasi uczniowie bardzo dzielnie walczyli na trasie biegu i godnie reprezentowali naszą szkołę. Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się Zuzanna Rostalska która uplasowała się na 8 miejscu oraz Anna Waśko
i Mikołaj Adamek, oboje wywalczyli 9 lokaty w swoich biegach. Pozostałym uczestnikom także należą się gratulację i podziękowania za wytrwałość i trud włożony w uczestnictwo w tak wspaniałej imprezie biegowej, tym bardziej iż znaczna część z 21 osobowej reprezentacji naszej szkoły uplasowała się w pierwszej dwudziestce w swoich biegach, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę liczbę startujących zawodników. Na koniec należy wspomnieć iż nasza szkoła w klasyfikacji drużynowej uplasowała się na wysokim 5 miejscu (startowało 11 szkół), co jest wyśmienitym rezultatem
i jednocześnie najlepszym naszym osiągnięciem w historii startów naszej szkoły w Crossie Fiedlera.