ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

3 września 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie kolejnego już roku szkolnego 2018/2019. Ksiądz Rafał Kryś odprawił uroczystą Mszę Świętą. Po mszy pani dyrektor Beata Marciniak powitała wszystkich zebranych.
W tym roku naukę rozpoczęło 92 uczniów i 21 przedszkolaków. Wychowawcą oddziału przedszkolnego została pani Barbara Ostojska. Klasy pierwszej pani Daria Czajka, klasy drugiej i trzeciej pani Bogusława Owczarczak, klasy czwartej pani Joanna Szylman, klasy piątej pani Dominika Grzybowska, klasy szóstej pan Patryk Wicenciak, klasy siódmej pani Katarzyna Maciejewska
i klasy ósmej pani Karolina Kuczyńska. Pozostali nauczyciele uczący w tym roku w naszej szkole to: pani Karolina Rubach, pani Małgorzata Owczarek-Zielińska, pani Alicja Pilarczyk, pani Iwona Szczepaniak, ksiądz Rafał Kryś, pani Izabela Trzeciak, pani Irena Klorek.