UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie kolejnego już roku szkolnego 2017/2018. Ksiądz Rafał Kryś odprawił uroczystą Mszę Świętą. Po mszy pani dyrektor Beata Marciniak powitała wszystkich zebranych.
W tym roku naukę rozpoczęło 79 uczniów i 19 przedszkolaków. Wychowawcą oddziału przedszkolnego została pani Barbara Ostojska. Klasy pierwszej pani Bogusława Owczarczak , klasy drugiej i trzeciej pani Daria Czajka, klasy czwartej pani Dominika Grzybowska, klasy piątej pan Patryk Wicenciak, klasy szóstej pani Katarzyna Maciejewska i klasy siódmej pani Karolina Kuczyńska. Pozostali nauczyciele uczący w tym roku w naszej szkole to: pani Karolina Rubach, pani Joanna Wolniak, pani Małgorzata Owczarek-Zielińska, pani Alicja Pilarczyk, ksiądz Rafał Kryś, pani Izabela Trzeciak, pani Irena Klorek