Uczniowie

 

Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam.
Zaangażuj mnie w to, a zrozumiem.

                  Konfucjusz

 

 

 

PRZEDSZKOLE

Wychowawca: mgr Barbara Ostojska

1. Behymer Ian

2. Dera Paweł

3. Durska Lena

4. Grzesiak Tomasz

5. Górka Magdalena

6. Jańczak Hubert

7. Kierzkowski Marcel

8. Kopras Kacper

9. Kopras Michał

10. Kopras Paweł

11.  Kruszyk Agata

12. Kruszyk Faustyna

13. Kruszyk Tymoteusz

14. Lis Hubert

15. Musiał Kamil

16. Parysek Wiktoria

17. Płóciennik Wojciech

18. Reszel Filip

19. Świniarska Lena

20. Trzeciak Aleksander

21. Wąsala Filip

 

 

Klasa I

Wychowawca: mgr Daria Czajka

1. Gabryś Robert

2. Kaliński Jeremi

3. Klepacz Julia

4. Lis Paweł

5. Młynarski Jakub

6. Reszel Wojciech

7. Strzelecka Aleksandra

8. Trzeciak Adrianna

 

Klasa II

Wychowawca: mgr Bogusława Owczarczak

1. Adamek Lena

2. Frąszczak Katarzyna

3. Jędrzejak Mikołaj

4. Kierzkowski Szymon

5. Michalski Dawid

6. Pawłowska Julia

7. Sójka Jan

8. Wuttke Paweł

 

 

Klasa III

Wychowawca: mgr Bogusława Owczarczak

1. Kopras Wiktor

2. Kowalczyk Marika

3. Mikołajczak Oskar

4. Parysek Rafał

5. Pawłowski Alan

6. Reszel Jakub

7. Rostalska Agata

8. Szymczak Rafał

9. Trzeciak Marcel

 

 

Klasa IV

Wychowawca: mgr Joannna Wolniak

1. Banasiak Katarzyna

2. Długosz Michał

3. Frąszczak Adam

4. Górka Mikołaj

5. Kałużny Marcel

6. Klepacz Sebastian

7. Klimek Krzysztof

8. Michalska Kinga

9. Mielczarek Miłosz

10. Pawłowski Mateusz

11.Rychlik Martyna

12. Sójka Marcelina

13. Staszak Zofia

14. Szczepaniak Piotr

15. Waśko Anna

16. Wiertelak Joanna

 

 

KLASA V: mgr Dominika Grzybowska

1. Kaliński Jerzy

2. Kłopocki Kacper

3. Kołodziej Nikola

4. Kołodziej Zuzanna

5. Nowak Zuzanna

6. Przybylska Anita

7. Radomska Anna

8. Stelmaszyk Nikola

9. Świtała Mikołaj

10. Walczak Weronika

11. Zdunek Paweł

12. Zielińska Julia

13. Zybała Paweł

 

KLASA VI

Wychowawca: mgr Patryk Wicenciak

1. Banasiak Anna

2. Duczmal Michał

3. Frąszczak Piotr

4. Kałużna Klaudia

5. Kowalczyk Bartosz

6. Lewandowska Milena

7. Musiał Kacper

8. Paszek Angelika

9. Reszel Mikołaj

10. Rostalska Zuzanna

11. Szczepaniak Nikola

12. Walczak Kamil

 

 

KLASA VII

Wychowawca: mgr Katarzyna Maciejewska

1. Adamczak Łukasz

2. Dera Maria

3. Klimek Patryk

4. Kuczyńska Laura

5. Matuszkiewicz Cezary

6. Młynarski Konrad

7. Nowak Aleksandra

8. Płóciennik Weronika

9. Radomski Jan

10. Walendowski Dominik

11. Waśko Oliwia

12. Wawrzyniak Igor

13. Wiertelak Wiktoria

 

 

KLASA VIII

Wychowawca: Karolina Kuczyńska

1. Adamek Mikołaj

2. Klepacz Damian

3. Kowalczyk Kacper

4. Michalski Mikołaj

5. Nowak Kinga

6. Płonka Zuzanna

7. Stasik Adam

8. Stelmaszyk Natalia

9. Szpytma Przemysław

10. Szymczak Klaudia

11. Świtała Tomasz

12. Zieliński Kacper

13. Żurawlew Antoni