XVII GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 15 lutego reprezentanci naszej szkoły brali udział w XVII Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Radłowie. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Wiertelak, Natalia Stelmaszyk, Zuzanna Płonka oraz Kacper Kowalczyk, Adam Stasik i Przemysław Szpytma. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, rywalizacja w każdym meczu była bardzo mocna, ale zawsze w duchu Fair-play. Nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony, godnie reprezentując Szkołę Podstawową w Bieganinie. Ostatecznie w kategorii klas V-VI  Przemysław Szpytma uplasował się na drugim miejscu, Kacper Kowalczyk natomiast zakończył zawody na trzecim miejscu a Adam Stasik zakończył zawody tuż za strefą medalową. W kategorii dziewcząt nasze reprezentantki uplasowały się tuż za podium. Ostatecznie w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego zajęliśmy II miejsce drużynowo i tym samym o jedno oczko poprawiliśmy wynik z roku ubiegłego kiedy to zakończyliśmy zawody na miejscu III. Raz jeszcze gratulujemy naszym reprezentantom udanego występu
i życzymy udanych startów w kolejnych zawodach.