MAŁY EXPRESS CUP 2016 r.

W piątek 8 kwietnia 2016r. reprezentacja naszej szkoły złożona z chłopców IV i V klasy wzięła udział w Turnieju piłki nożnej w Lewkowie. Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność uczestniczyć w turnieju „Mały Express Cup” zorganizowanym w Zespole Szkół w Lewkowie przez pana Jakuba Mroza. Oprócz naszej drużyny w turnieju brały także udział zespoły z Polsko-Kanadyjskiej szkoły w Ostrowie Wlkp., Zespołu Szkół w Korytach i oczywiście drużyna Zespołu Szkół w Lewkowie. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym.
W pierwszym meczu turnieju graliśmy z drużyną z Lewkowa, pokonując ją ostatecznie 4:1. W kolejnym naszym meczu spotkaliśmy się z zawsze groźną i dobrze grającą drużyną z Koryt, mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:1. Ostatni mecz turnieju, który miał zdecydować o końcowej klasyfikacji w rozgrywkach, rozegraliśmy z popularną „Kanadyjką”, która podobnie jak my nie przegrała meczu w turnieju. Po emocjonującym spotkaniu zeszliśmy z boiska z wygraną 3:2 i to właśnie nasza drużyna zwyciężyła w tegorocznej edycji Turnieju „Mały Express Cup”. W składzie naszej złotej drużyny występowali: Łukasz Adamczak, Jan Radomski, Dominik Walendowski, Mikołaj Adamek, Damian Klepacz, Przemysław Szpytma i Tomasz Świtała. Gratulujemy naszym uczniom udanego występu i życzymy kolejnych sukcesów.