Międzynarodowy Konkurs Matematyczny " Kangur 2016"

 17 marca 2016 roku  uczniowie naszej szkoly zmierzyli się z testem konkursowym Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
" Kangur 2016 ".
O godzinie 9.00 uczniowie rozpoczęli rozwiązywanie testu Kangura Matematycznego. W tym roku w naszej szkole przystąpiło do niego 10 uczniów. W  ciągu 75 minut uczniowie klasy III i IV mieli do rozwiązania 24 zadania, a uczniowie klasy V i VI 30 zadań zamkniętych. Na końcowe wyniki przyjdzie nam poczekać do maja. Trzymamy za wszystkich kciuki !

Do konkursu przystapili:

  • Zuzanna Rostalska- kl.III
  • Mikołaj Reszel - kl. III
  • Jan Radomski - kl.IV
  • Kacper Zieliński - kl.V
  • Aleksandra Rychlik - kl.VI
  • Patrycja Paszek - kl.VI
  • Zuzanna Wyrwas - Kl.VI
  • Mateusz Musiał - kl.VI
  • Miłosz Waśko - kl.VI
  • Szymon Walczak - kl.VI