WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
- XXII FINAŁ 12 STYCZNIA 2014
Tradycyjnie już i w tym roku do akcji przyłączyła się nasza szkoła . Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy funkcjonował przy Domu Kultury w Raszkowie, natomiast na terenie naszej szkoły ( także wioski ) wolontariuszem odpowiedzialnym  za prawidłowy przebieg zbiórki pieniędzy była Izabela Kaczmarek- kl. VI ( opiekun p. Karolina Kuczyńska).
W tym roku zbieraliśmy środki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Akcję przeprowadziliśmy  w szkole w piątek 10 stycznia. Każdy , kto ją wspomógł otrzymał symboliczne serduszko WOŚP . Udało się nam zebrać łącznie 319, 39 zł!  Jednak oprócz zbiórki pieniędzy w tym roku każda klasa ze swoim wychowawcą przygotowała swoje serduszko WOŚP. Uczniowie poszczególnych klas prześcigali się w pomysłach, dołączyły do zabawy nawet przedszkolaki !
Wszystkim darczyńcom jeszcze raz bardzo dziękujemy