RINGO

W dniu 04 grudnia 2013 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Radłowie odbyły się X Mistrzostwa Gminy Raszków Gry w Ringo. Ta impreza sportowa cieszy się wśród uczniów podstawówek dużą popularnością.
  Tym razem do rozgrywek zgłosiło się aż pięć szkół podstawowych: SP Bieganin, SP Janków Zaleśny, SP Ligota, gospodarze, czyli SP Radłów, oraz reprezentacja naszej szkoły - SP Koryta.
Turniej przebiegał w dwóch kategoriach: chłopców oraz dziewcząt z klas V. Dzieci z wielkim zapałem rywalizowały ze sobą w poszczególnych meczach, i żywo reagowały na grę swoich rówieśników z innych szkół. Ostatecznie nasze dziewczęta w składzie: Izabela Kałużna, Angelika Poterek i Malwina Nowak wygrały rywalizację w kategorii dziewcząt. Natomiast chłopcy w składzie: Oskar Kowalik, Jakub Musiał i Kamil Szczotka uplasowali się na III miejscu. W klasyfikacji łącznej dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły zdobyli I miejsce. GRATULUJEMY !!!