Dzień Kobiet

Program artystyczny poświęcony kobietom z okazji ich święta uczniowie naszej szkoły mieli również możliwość zaprezentowania Paniom z KGW
z Bieganina.

Spotkanie odbyło się 9 marca
(w sobotę) o godz. 18.00. Zaproszonym Paniom  przedstawiony został  program artystyczny, który uczniowie zaprezentowali podczas szkolnej uroczystości. Jednak tym razem trema była o wiele mniejsza – co zaowocowało…występem na szóstkę!!! Gorące brawa  świadczyły o tym, że i naszym gościom się podobało. Panie mogły również obejrzeć krótką  prezentację nt. historii Dnia Kobiet, która  współgrała z całością, a nad którą czuwał p. Artur Krawczyk. Sołtys wsi
- p. W. Lis symbolicznym kwiatkiem podziękowała nauczycielom za gościnę, natomiast młodzi aktorzy zostali nagrodzeni słodkościami. Panie z KGW otrzymały na pożegnanie papierowe koszyczki tulipanów z życzeniami wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz jabłuszka z rajskiego ogrodu wręczone przez Adama i Ewę.