SZKOŁA W GRUDZIELCU

PRACE JESIENNE. PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO - JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM

23.10.2020r. podsumowano w oddziale przedszkolnym Konkurs Plastyczny pt. ,, JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM '' zorganizowanym z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka obchodzonego 20.09.2020r.. Na zajęciach dydaktyczno- wychowawczych zapoznano dzieci z PRAWAMI DZIECKA i KONWENCJĄ WENECKĄ . Dzieci nauczyły się piosenki ,, Jestem sobie Przedszkolaczek'', określały swoje prawa , wykonały prace plastyczne.

W BARWACH JESIENI - ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Zapraszamy do galerii prac dzieci z oddziału przedszkolnego związaną z obecną porą roku. Wymogi sanitarne spowodowały, że niektóre prace o tematyce jesiennej maluchy wykonują także w domu pod nadzorem Rodziców. Dziękujemy za pomoc i zrozumienie.

REALIZACJA PROJEKTU - ,, KOLOROWE DNI W PRZEDSZKOLU'' - POMARAŃCZOWY DZIEŃ

W pierwszej połowie października 2020r. na zajęciach w oddziale przedszkolnym omawiano zagadnienia związane z racjonalnym i zdrowym odżywianiem. W ramach realizacji Projektu ,, Kolorowe Dni w Przedszkolu'' - w tym roku ,, Pomarańczowy Dzień '' odbył się pod hasłem : ,, Odżywiamy się zdrowo owocowo- pomarańczowo''. Część zajęć teoretyczno- edukacyjna odbyła się w przedszkolu, natomiast ich część praktyczna odbyła się w domu pod opieką Rodziców. Podyktowane to było przestrzeganiem reżimu sanitarnego w obecnej sytuacji.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020 -2021 , DZIEŃ CHŁOPCA

Pierwszego września 2020 roku uczniowie szkoły i dzieci z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Filialnej w Grudzielcu rozpoczęły kolejny nowy rok nauki, ale w innej rzeczywistości wymagającej dużej samodyscypliny i przestrzegania reżimu sanitarnego. Pomimo trudnej sytuacji wszyscy z uśmiechem przybyli do szkoły. Życzymy uczniom, dzieciom i Rodzicom dużo zdrowia i samych sukcesów.